CC0805KFX7R7BB105
Číslo produktu DigiKey
13-CC0805KFX7R7BB105TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-CC0805KFX7R7BB105CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-CC0805KFX7R7BB105DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0805KFX7R7BB105
Popis
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Podrobný popis
1 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
CC0805KFX7R7BB105 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)