0805B105K160CT
Číslo produktu DigiKey
1292-0805B105K160CTTR-ND - Páska a cívka (TR)
1292-0805B105K160CT-ND - Řezaná páska (CT)
1292-0805B105K160CTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0805B105K160CT
Popis
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
0805B105K160CT Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Tolerance
±10%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,053" (1,35mm)