CC0805KKX7R7BB105
Číslo produktu DigiKey
311-1365-2-ND - Páska a cívka (TR)
311-1365-1-ND - Řezaná páska (CT)
311-1365-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0805KKX7R7BB105
Popis
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Podrobný popis
1 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
CC0805KKX7R7BB105 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,049" (1,25mm)