CC0805KFX7R7BB105
Číslo produktu DigiKey
13-CC0805KFX7R7BB105TR-ND - Páska a cívka (TR)
13-CC0805KFX7R7BB105CT-ND - Řezaná páska (CT)
13-CC0805KFX7R7BB105DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CC0805KFX7R7BB105
Popis
CAP CER 1UF 16V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µF ±10% 16V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CC0805KFX7R7BB105 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)