WAB400M12BM3
Číslo produktu DigiKey
1697-WAB400M12BM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WAB400M12BM3
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 468A MODULE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 468A (Tc) Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 106mA
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1 040nC při 15V
Balení
Hromadné balení
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
29 700pF při 800V
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
468A (Tc)
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,25mOhm při 400A, 15V