WAS350M12BM3
Číslo produktu DigiKey
1697-WAS350M12BM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WAS350M12BM3
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 417A
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 417A (Tc) Montáž na šasi
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
5,2mOhm při 350A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 85mA
Balení
Krabice
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
844nC při 15V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
25700pF při 800V
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pouzdro
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
417A (Tc)