HAS530M12BM3 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 10
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 126
Katalogový list
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 530A Montáž na šasi
HAS530M12BM3
Číslo produktu DigiKey
1697-HAS530M12BM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HAS530M12BM3
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 530A
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
HAS530M12BM3 Modely
Kategorie
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
530A