624-45ABT3
Číslo produktu DigiKey
345-1089-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
624-45ABT3
Popis
HEATSINK CPU 21MM SQ W/ADH BLK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Chladič BGA Hliníkový Montáž na vrch
Kategorie
Tvar
Čtyřhran, Pin Žebra
Mfr
Délka
0,827" (21,00mm)
Řada
Šírka
0,827" (21,00mm)
Balení
Hromadné balení
Výška žebra
0,450" (11,43mm)
Stav součásti
Aktivní
Tepelný odpor při nuceném průtoku vzduchu
15,00°C/W při 200LFM