GRO200061A
Číslo produktu DigiKey
RPC4115-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GRO200061A
Popis
GROMMET 1.750" PVC BLACK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kruhový - 2,000" (50,80mm) Průchodka 1,750" (44,45mm) Černá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GRO200061A Modely
Kategorie
Tloušťka panelu
0,063" (1,60mm)
Výrobce
Essentra Components
Rozměry výřezu v panelu
Kruhový - 2,000" (50,80mm)
Řada
Průměr - vnitřní
1,750" (44,45mm)