SMF33A-E3-08
Číslo produktu DigiKey
SMF33A-E3-08TR-ND - Páska a cívka (TR)
SMF33A-E3-08CT-ND - Řezaná páska (CT)
SMF33A-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMF33A-E3-08
Popis
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO219AB
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53,3V Svorka 3,8A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-219AB (SMF)
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3,8A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
200W
Řada
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
198pF při 1MHz
Provozní teplota
-65°C ~ 175°C (TJ)
33V
Pouzdro
DO-219AB
Průrazné napětí (min)
36,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
53,3V