DLM0NSB120HY2D
Číslo produktu DigiKey
490-DLM0NSB120HY2DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-DLM0NSB120HY2DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-DLM0NSB120HY2DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLM0NSB120HY2D
Popis
CMC 160MA 2LN 12 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 12 Ohms @ 100 MHz 160mA DCR 1,5Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DLM0NSB120HY2D Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
160mA
Výrobce
Murata Electronics
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,5Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
5V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,033" D x 0,026" Š (0,85mm x 0,65mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,020" (0,50mm)
Impedance při kmitočtu
12 Ohms @ 100 MHz