APA1606SYCK
Číslo produktu DigiKey
754-1055-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1055-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1055-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APA1606SYCK
Popis
LED YELLOW CLEAR CHIP SMD R/A
Podrobný popis
Žlutá 590nm LED indikátory - diskrétní součásti 2V 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
APA1606SYCK Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2V
Mfr
Testovací proud
20mA
Špičková vlnová délka
590nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 1,20mm Š
Výška (max)
0,60mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,60mm