APA1606CGCK
Číslo produktu DigiKey
754-1051-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1051-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1051-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APA1606CGCK
Popis
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 570nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,1V 2-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APA1606CGCK Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,1V
Mfr
Testovací proud
20mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
110°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
574nm
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
2-SMD, Bez přívodů
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 1,20mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
0,60mm
Rozměry čočky
1,20mm x 0,60mm