BZX384B18-G3-18 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Nexperia USA Inc.
Zenerova dioda 18 V 200 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323
BZX384B18-G3-18
Číslo produktu DigiKey
BZX384B18-G3-18-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX384B18-G3-18
Popis
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
BZX384B18-G3-18 Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
45 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 12.6 V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±2%
Základní číslo produktu
Výkon - max
200 mW