RCA0805100KJNEA je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Vishay Dale
Skladem : 73 037
Katalogový list
Similar
Vishay Dale
Skladem : 124 675
Katalogový list
100 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
RCA0805100KJNEA
Číslo produktu DigiKey
541-2237-2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCA0805100KJNEA
Popis
RES SMD 100K OHM 5% 1/8W 0805
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
RCA0805100KJNEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)