CRCW0805100KJNEBC je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Vishay Dale
Skladem : 4 569
Katalogový list
Upgrade
Vishay Dale
Skladem : 18 321
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Parametrický ekvivalent
100 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Silná fólie
CRCW0805100KJNEBC
Číslo produktu DigiKey
CRCW0805100KJNEBC-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0805100KJNEBC
Popis
RES 100K OHM 5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CRCW0805100KJNEBC Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)