RCG0805100KJNEA
Číslo produktu DigiKey
541-1846-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-1846-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-1846-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCG0805100KJNEA
Popis
RES 100K OHM 5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
RCG0805100KJNEA Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)