CMF554K9900FEEK
Číslo produktu DigiKey
541-CMF554K9900FEEK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMF554K9900FEEK
Popis
RES 4.99K OHM 1/2W 1% AXIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.99 kOhms ±1% 0,6W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolný proti vlhkosti, Pojistka Kovová fólie
Modely EDA/CAD
CMF554K9900FEEK Modely
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Velikost / rozměry
0,090" prům. x 0,240" D (2,29mm x 6,10mm)