CMF704K9900FEEB je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
4.99 kOhms ±1% 1,75W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolný proti vlhkosti, Pojistka Kovová fólie
CMF704K9900FEEB
Číslo produktu DigiKey
CMF704K9900FEEB-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMF704K9900FEEB
Popis
RES 4.99K OHM 1.75W 1% AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMF704K9900FEEB Modely
Kategorie
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Odolný proti vlhkosti, Pojistka
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,180" prům. x 0,562" D (4,57mm x 14,27mm)