CMF704K9900FEEK není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Katalogový list
4.99 kOhms ±1% 1,75W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolný proti vlhkosti, Pojistka Kovová fólie
CMF704K9900FEEK
Číslo produktu DigiKey
CMF704K9900FEEK-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMF704K9900FEEK
Popis
RES 4.99K OHM 1.75W 1% AXIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
CMF704K9900FEEK Modely
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Velikost / rozměry
0,180" prům. x 0,562" D (4,57mm x 14,27mm)