CMF554K9900FEEA je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 100
4.99 kOhms ±1% 0,6W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolný proti vlhkosti, Pojistka Kovová fólie
CMF554K9900FEEA
Číslo produktu DigiKey
CMF554K9900FEEA-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CMF554K9900FEEA
Popis
RES 4.99K OHM 1/2W 1% AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CMF554K9900FEEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Odolný proti vlhkosti, Pojistka
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Pouzdro
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Odpor
Velikost / rozměry
0,090" prům. x 0,240" D (2,29mm x 6,10mm)