LM2596S-12
LM2596S-12
Číslo produktu DigiKey
4518-LM2596S-12TR-ND - Páska a cívka (TR)
4518-LM2596S-12CT-ND - Řezaná páska (CT)
4518-LM2596S-12DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2596S-12
Popis
IC REG BUCK 12V 3A TO263-5L
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 12V 1 Výstup 3A TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Spínací kmitočet
150kHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)