LM2596S-12-EV
Číslo produktu DigiKey
5272-LM2596S-12-EVTR-ND - Páska a cívka (TR)
5272-LM2596S-12-EVCT-ND - Řezaná páska (CT)
5272-LM2596S-12-EVDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2596S-12-EV
Popis
IC REG BUCK 12V 3A TO263-5L
Standardní dodací lhůta výrobce
1 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 12V 1 Výstup 3A TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Spínací kmitočet
150kHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)