LM2596S-12/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LM2596S-12/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2596S-12/NOPB
Popis
IC REG BUCK 12V 3A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 12V 1 Výstup 3A TO-263-6, D2PAK (5 přívody + výstupek), TO-263BA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM2596S-12/NOPB Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Balení
Trubice
Spínací kmitočet
150kHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Topologie
Pouzdro
Typ výstupu
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (DDPAK-5)
Počet výstupů
1
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (min)
4,5V