OPB350L125
Číslo produktu DigiKey
365-1896-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OPB350L125
Popis
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Optický snímač Kapalina 0,125" (3,18mm) Fototranzistor Modul, přívodní vodiče, slotový typ
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OPB350L125 Modely
Kategorie
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
50 mA
Výrobce
TT Electronics/Optek Technology
Proud kolektoru (Ic) (max)
50 mA
Řada
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
30 V
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Detekční vzdálenost
0,125" (3,18mm)