OPB350L250
Číslo produktu DigiKey
365-1238-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OPB350L250
Popis
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
Podrobný popis
Optický snímač Kapalina 0,250" (6,35mm) Fototranzistor Montáž na PCB
Modely EDA/CAD
OPB350L250 Modely
Kategorie
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
50 mA
Proud kolektoru (Ic) (max)
50 mA
Řada
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
30 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Způsob montáže
Průchozí otvor
Detekční vzdálenost
0,250" (6,35mm)