OPB350W125Z
Číslo produktu DigiKey
365-1897-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OPB350W125Z
Popis
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
Podrobný popis
Optický snímač Kapalina 0,125" (3,18mm) Fototranzistor Modul, přívodní vodiče, slotový typ
Modely EDA/CAD
OPB350W125Z Modely
Kategorie
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
50 mA
Proud kolektoru (Ic) (max)
50 mA
Řada
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
30 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Způsob montáže
Montáž na šasi
Detekční vzdálenost
0,125" (3,18mm)