P170S-FC15BR100K
Číslo produktu DigiKey
987-1317-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P170S-FC15BR100K
Popis
POT 100K OHM 1/10W PLASTIC LIN
Podrobný popis
100k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Otočný, SPST 1.0 Kierros Vodivý plast 0,1W, 1/10W Pájecí očko
Typ aktuátoru
Zploštělý
Odpor (ohmy)
100k
Délka aktuátoru
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,1W, 1/10W
Vestavěný spínač
Otočný, SPST
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)