P170S-FC20BR10K
Číslo produktu DigiKey
987-1318-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P170S-FC20BR10K
Popis
POT 10K OHM 1/10W PLASTIC LINEAR
Podrobný popis
10k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Otočný, SPST 1.0 Kierros Vodivý plast 0,1W, 1/10W Pájecí očko
Typ aktuátoru
Zploštělý
Odpor (ohmy)
10k
Délka aktuátoru
0,787" (20,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,1W, 1/10W
Vestavěný spínač
Otočný, SPST
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)