450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
Číslo produktu DigiKey
CT3059-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
450T328F104A1C1
Popis
POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Otočný, SPST 1.0 Kierros Uhlík 0,5W, 1/2W Pájecí očko
Kategorie
Počet skupin
1
Výrobce
CTS Electrocomponents
Způsob nastavení
Uživatelem definovatelné
Řada
Rotace
320°
Balení
Hromadné balení
Odporový materiál
Uhlík
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Pájecí očko
Odpor (ohmy)
100k
Typ aktuátoru
Zploštělý
Tolerance
±10%
Délka aktuátoru
0,875" (22,23mm)
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Průměr aktuátoru
0,250" (6,35mm)
Vestavěný spínač
Otočný, SPST
Závit pouzdra
Počet závitů
1.0
Způsob montáže
Montáž na panel
Průběh
Lineární součástky
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,937" prům. (23,80mm)