P160KN-0QC15A1MEG
P160KN-0QC15A1MEG
P160KN-0QC15A1MEG
Číslo produktu DigiKey
987-1298-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P160KN-0QC15A1MEG
Popis
POT 1M OHM 1/10W PLASTIC LOG
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1M Ohm 1 Skupina Logaritmický Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,1W, 1/10W PC vývody
Kategorie
Způsob nastavení
Boční seřízení
Výrobce
TT Electronics/BI
Rotace
300°
Řada
Odporový materiál
Vodivý plast
Balení
Nosič
Provedení koncovky
PC vývody
Stav součásti
Aktivní
Typ aktuátoru
Vroubkovaný a drážkovaný
Odpor (ohmy)
1M
Délka aktuátoru
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,1W, 1/10W
Závit pouzdra
M7 x 0,75
Vestavěný spínač
Žádný
Způsob montáže
Montáž na panel
Počet závitů
1.0
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)