PDB181-K425K-105B
Číslo produktu DigiKey
PDB181-K425K-105B-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PDB181-K425K-105B
Popis
POT 1M OHM 1/5W CARBON LINEAR
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1M Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Uhlík 0,2W, 1/5W PC vývody
Kategorie
Způsob nastavení
Boční seřízení
Výrobce
Bourns Inc.
Rotace
300°
Řada
Odporový materiál
Uhlík
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
PC vývody
Stav součásti
Aktivní
Typ aktuátoru
Vroubkovaný a drážkovaný
Odpor (ohmy)
1M
Délka aktuátoru
0,984" (25,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,2W, 1/5W
Závit pouzdra
M7 x 0,75
Vestavěný spínač
Žádný
Způsob montáže
Montáž na panel
Počet závitů
1.0
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)