P160KN-0QC15B100K
Číslo produktu DigiKey
987-1300-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
P160KN-0QC15B100K
Popis
POT 100K OHM 1/5W PLASTIC LINEAR
Podrobný popis
100k Ohm 1 Skupina Lineární součástky Montáž na panel Potenciometr Žádný 1.0 Kierros Vodivý plast 0,2W, 1/5W PC vývody
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
P160KN-0QC15B100K Modely
Kategorie
Způsob nastavení
Boční seřízení
Provedení koncovky
PC vývody
Typ aktuátoru
Vroubkovaný a drážkovaný
Odpor (ohmy)
100k
Délka aktuátoru
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±20%
Průměr aktuátoru
0,236" (6,00mm)
Výkon (W)
0,2W, 1/5W
Rozměry tělesa
Kulatý - 0,669" prům. (17,00mm)