67WR100KLF není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TT Electronics/BI
Skladem : 662
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TT Electronics/BI
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 784
Skladem : 627
Skladem : 535
Similar
Nidec Components
Skladem : 1 243
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 20.0 Otočka Horní seřízení
67WR100KLF
Číslo produktu DigiKey
987-1086-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
67WR100KLF
Popis
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
67WR100KLF Modely
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Krabice
Odpor
100 kOhms
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,375" x 0,195" čelo (9,53mm x 4,95mm)
Tolerance
±10%