67WFR100KLFTR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
TT Electronics/BI
Skladem : 662
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TT Electronics/BI
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 764
Skladem : 627
Skladem : 535
100 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 20.0 Otočka Horní seřízení
67WFR100KLFTR
Číslo produktu DigiKey
67WFR100KLFTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
67WFR100KLFTR
Popis
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
67WFR100KLFTR Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Počet závitů
20.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Páska a cívka (TR)
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
100 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,375" x 0,195" čelo (9,53mm x 4,95mm)
Tolerance
±10%