67WR10KLF
Číslo produktu DigiKey
987-1088-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
67WR10KLF
Popis
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 20.0 Otočka Horní seřízení
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
67WR10KLF Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
TT Electronics/BI
Počet závitů
20.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Krabice
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
10 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,375" x 0,195" čelo (9,53mm x 4,95mm)
Tolerance
±10%