TPSM63606EVM
Číslo produktu DigiKey
296-TPSM63606EVM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSM63606EVM
Popis
EVAL BOARD FOR TPSM63606
Podrobný popis
TPSM63606 - DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
6A
Výrobce
Texas Instruments
Napětí - vstup
3V ~ 36V
Balení
Krabice
Topologie regulátoru
Pokles
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
1MHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 neizolovaný výstup
Použitý IO/součást
TPSM63606
Napětí - výstup
1V ~ 16V