TPSM63603SRDHR
Číslo produktu DigiKey
296-TPSM63603SRDHRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPSM63603SRDHRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPSM63603SRDHRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSM63603SRDHR
Popis
HIGH-DENSITY, 3-V TO 36-V INPUT,
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 1 ~ 16V 3A 3V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPSM63603SRDHR Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
3A
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
94,1%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 30-PowerQFN
Napětí - vstup (min)
3V
Velikost / rozměry
0,24" D x 0,16" Š x 0,07" V (6,0mm x 4,0mm x 1,8mm)
Napětí - vstup (max)
36V