TPSM63603SEVM
Číslo produktu DigiKey
296-TPSM63603SEVM-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSM63603SEVM
Popis
EVAL BOARD FOR TPSM63603S
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TPSM63603S - DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
1V ~ 16V
Výrobce
Texas Instruments
Proud - výstup
3A
Balení
Krabice
Napětí - vstup
3V ~ 36V