TPSM63606EXTRDLR
Číslo produktu DigiKey
296-TPSM63606EXTRDLRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPSM63606EXTRDLRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPSM63606EXTRDLRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSM63606EXTRDLR
Popis
HIGH-DENSITY, 36-V INPUT, 1-V TO
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 1 ~ 16V 6A 3V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPSM63606EXTRDLR Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
6A
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
95,6%
Typ
Neizolovaný modul PoL
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Modul 20-PowerBFQFN
Napětí - vstup (min)
3V
Velikost / rozměry
0,22" D x 0,20" Š x 0,16" V (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm)
Napětí - vstup (max)
36V