TPSM5601R5HRDAR
Číslo produktu DigiKey
296-TPSM5601R5HRDARTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPSM5601R5HRDARCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPSM5601R5HRDARDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPSM5601R5HRDAR
Popis
60-V INPUT, 1-V TO 16-V OUTPUT,
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Neizolovaný modul PoL DC/DC převodník 1 Výstup 1 ~ 16V 1,5A 4,2V - 60V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPSM5601R5HRDAR Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
1,5A
Mfr
Výkon (W)
24 W
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, dálkové zap/vyp, pohotovostní výstup
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Neizolovaný modul PoL
Účinnost
86%
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (min)
4,2V
Pouzdro
Modul 15-PowerBQFN
Napětí - vstup (max)
60V
Velikost / rozměry
0,20" D x 0,22" Š x 0,16" V (5,0mm x 5,5mm x 4,1mm)