DSC1001CI2-025.0000T
Číslo produktu DigiKey
150-DSC1001CI2-025.0000T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DSC1001CI2-025.0000T
Popis
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,7V ~ 3,6V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-VDFN
Kategorie
Napájecí napětí
1,7V ~ 3,6V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odebíraný proud (max)
8mA
Dodávaná velikost pouzdra
4-VDFN (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)