TPS7A20115PDQNR
Číslo produktu DigiKey
296-TPS7A20115PDQNRTR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS7A20115PDQNRCT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS7A20115PDQNRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS7A20115PDQNR
Popis
300MA ULTRA-LOW-NOISE LOW-IQ LOW
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA 4-X2SON (1x1)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS7A20115PDQNR Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
8.5 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
95dB ~ 40dB (100Hz ~ 1MHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
4-XDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,15V
Dodávaná velikost pouzdra
4-X2SON (1x1)
Pokles napětí (max)
0,49V při 300mA