LDLN025PU18R
Číslo produktu DigiKey
497-17000-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-17000-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-17000-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LDLN025PU18R
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 250MA 4-DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA 4-DFN (1x1)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LDLN025PU18R Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
25 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
425 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat, Měkký start
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
5,5V
Pouzdro
4-XDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
4-DFN (1x1)
Pokles napětí (max)
0,25V při 250mA