TPS62170EVM-627
Číslo produktu DigiKey
296-37523-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS62170EVM-627
Popis
EVAL BOARD FOR TPS62170
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
TPS62170 DCS-Control™ DC/DC, Snížit 1 neizolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Napětí - výstup
3,3V
Výrobce
Texas Instruments
Proud - výstup
500mA
Řada
Napětí - vstup
3,7V ~ 17V