TPS62170DSGR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | TPS62170DSGR |
Popis | IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,9V 1 Výstup 500mA 8-WFDFN podložka pro odvod tepla |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | TPS62170DSGR Modely |
Kategorie | Napětí - vstup (max) 17V |
Mfr | Napětí - výstup (min/fixní) |
Řada | Napětí - výstup (max) 6V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Proud - výstup |
Stav součásti Aktivní | Spínací kmitočet 2,25MHz |
Funkce Snižovací | Synchronní usměrňovač Ano |
Výstupní konfigurace Pozitivní | Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) |
Topologie | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ výstupu | Pouzdro |
Počet výstupů 1 | Dodávaná velikost pouzdra 8-WSON (2x2) |
Napětí - vstup (min) 3V | Základní číslo produktu |