TPS62170DSGT
Číslo produktu DigiKey
296-30229-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-30229-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-30229-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS62170DSGT
Popis
IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,9V 1 Výstup 500mA 8-WFDFN podložka pro odvod tepla
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS62170DSGT Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napětí - vstup (max)
17V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Řada
Napětí - výstup (max)
6V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
2,25MHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
8-WSON (2x2)
Napětí - vstup (min)
3V