TPS2HB16BQPWPRQ1 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 2 185
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Texas Instruments
Skladem : 6 185
Katalogový list
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 60A 16-HTSSOP
TPS2HB16BQPWPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-TPS2HB16BQPWPRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS2HB16BQPWPRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS2HB16BQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS2HB16BQPWPRQ1
Popis
HYDRA 16 MOHM OTP B
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
TPS2HB16BQPWPRQ1 Modely
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
Nevyžadovaný
Mfr
Proud - výstup (max)
60A
Rds zap (typická hodnota)
16mOhm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
16-HTSSOP
Rozhraní
Zap./vyp.
Pouzdro
Napětí - zátěž
3V ~ 28V