TPS2HB16AQPWPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-TPS2HB16AQPWPRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS2HB16AQPWPRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS2HB16AQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS2HB16AQPWPRQ1
Popis
HYDRA 16 MOHM OTP A
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 60A 16-HTSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS2HB16AQPWPRQ1 Modely
Kategorie
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
Nevyžadovaný
Mfr
Proud - výstup (max)
60A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Rds zap (typická hodnota)
16mOhm
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (nastavitelné), Přehřátí
Typ spínače
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Počet výstupů
2
Třída
Automobilový průmysl
Poměr - vstup:výstup
1:01
Kvalifikace
AEC-Q100
Výstupní konfigurace
Horní část
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
N-kanál
Dodávaná velikost pouzdra
16-HTSSOP
Rozhraní
Zap./vyp.
Pouzdro
Napětí - zátěž
3V ~ 28V