TPS1HB16AQPWPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-TPS1HB16AQPWPRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS1HB16AQPWPRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS1HB16AQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS1HB16AQPWPRQ1
Popis
40-V, 16-M, 1-CH AUTOMOTIVE SMAR
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 49A 16-HTSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS1HB16AQPWPRQ1 Modely
Kategorie
Rds zap (typická hodnota)
16mOhm
Mfr
Typ vstupu
Neinverzní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana proti poruchám
Omezení proudu (nastavitelné), Přehřátí, UVLO
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ spínače
Třída
Automobilový průmysl
Počet výstupů
1
Kvalifikace
AEC-Q100
Poměr - vstup:výstup
1:01
Způsob montáže
Montáž na povrch
Výstupní konfigurace
Horní část
Dodávaná velikost pouzdra
16-HTSSOP
Napětí - zátěž
6V ~ 36V
Pouzdro
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
Nevyžadovaný
Základní číslo produktu
Proud - výstup (max)
49A